top of page

White Mist Workshop - to dwudniowe warsztaty dla fotografów i filmowców ślubnych, którzy przed sezonem chcą naładować baterie, zmotywować do działania i zaczerpnąć inspiracji na nadchodzący sezon. To wszystko podczas tworzenia niepowtarzalnego materiału w mega klimatycznym miejscu, jakim bez wątpienia jest Cicha 23.

 

Wszyscy wiemy, że nasze przyszłe pary to te, które uwiedziemy naszym portfolio. U nas będziecie mogli je wzbogacić o dwa śluby humanistyczne oraz dwie sesje intymne. Wszystko z prawdziwymi parami, bez ustawianych schematów, czysty reportaż. Jesteśmy przekonani, że taki materiał dostarczy Wam bodźców do działania i da solidnego kopa na cały sezon!

 Podzielimy się z Wami swoją wiedzą zdobytą na przełomie 11 lat w branży. Marketing i reklama, sposoby na pozyskiwanie par, kontakt z parami, praca z nimi podczas sesji i reportażu, oraz każde inne zagadnienie z jakim do nas przyjedziecie. Będzie czas na wiedzę, ale również na luźne rozmowy przy dobrym jedzonku.

 

Brzmi dobrze? Wiemy, że pojawić się może pytanie: jaki sens mają takie warsztaty, przecież jest ich tak wiele? Jeżeli w duszy gra Ci taki klimat, szukasz zleceń i par, które robią śluby w podobnych miejscach, ale ciężko Ci takie pozyskać? Właśnie te warsztaty pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel :)  Bo jak inaczej przekonać zakochanych, że to czujecie i realizujecie takie projekty? Możliwość zbudowania historii zdjęciowej lub filmowej z dwojgiem zakochanych w sobie ludzi, od sesji tylko we dwoje, po klimatyczny intymny ślub humanistyczny. Dwanaście godzin fotografowania i filmowania. Będzie intensywnie, ale wierzymy w to, że również pobudzająco i mobilizująco do dalszego działania.

 

Oprócz naszej wiedzy, doświadczenia i wykonanych materiałów, z warsztatów wyniesiecie również cenne rozmowy i nowe znajomości. Nie zapomnimy o Was po warsztatach, nadal będziemy utrzymywać kontakt poprzez zamkniętą grupę, do której wszystkich zaprosimy.

image.jpg
image (1).jpg

Mariusz

fotograf ślubny

Kacper

filmowiec ślubny

Grzesiek

fotograf ślubny

Jako duet fotografów już od ponad 5 lat prowadzimy wspólnie warsztaty dla fotografów ślubnych. Możecie kojarzyć nas między innymi z naszego projektu INTIMATE WORKSHOP by Project Elopement.

Postanowiliśmy zorganizować coś zupełnie nowego, a mianowicie warsztaty dla fotografów oraz filmowców pod nazwą White Mist Workshop. Do tego projektu dołączył do nas Kacper - filmowiec z Trójmiasta. Łączy nas wspólna potrzeba tworzenia wyjątkowych i wrażliwych rzeczy. Mamy podobną wizję kreowania własnego świata fotografii i filmu oraz tego w jaki sposób chcemy być postrzegani.

Z wielką radością opowiemy Wam o pracy oraz relacjach z naszymi parami. Od pierwszego kontaktu, poprzez wspólne doświadczenia na ślubie, kończąc na finalnym spotkaniu. W trakcie warsztatów, możecie korzystać z naszego doświadczenia. Możecie pytać nas o wszystko co wiąże się z fotografią ślubną oraz filmem. Po warsztatach możecie również liczyć na nasze wsparcie na grupie, która jest dostępna wyłącznie dla uczestników warsztatów.

image.png

Piotr Pawlicki to charyzmatyczny dyrygent chórów gospel, laureat festiwali muzycznych oraz pedagog i instruktor warsztatów gospel. Jest autorem piosenki "BO KOCHAM", która jest popularna w stacjach radiowych. Piotr współpracuje z muzykami grającymi z czołówką polskiej sceny muzyki rozrywkowej. Niedawno wydał swoją debiutancką płytę, na której zagrali znani polscy muzycy i producenci muzyczni. Piotr będzie uczestniczył w majowych warsztatach dla fotografów i filmowców ślubnych, nada klimatu i magii muzyką na żywo podczas ceremonii humanistycznych.

image23.jpeg
52772679573_86d10e0f2a_c.jpg
 • Zapraszamy Was do dwóch klimatycznych miejsc, gdzie będziecie mogli doładować baterie przed nadchodzącym sezonem ślubnym.

 • Podzielimy się z Wami naszą wiedzą oraz doświadczeniem - wszystko w luźnej atmosferze i bez ściemniania. 

 • Omówimy sposoby reklamowania w social mediach i dotarcia do swojego klienta.

 • Znajdziemy dla Was czas żeby porozmawiać o Waszych problemach podczas zleceń, o sprzęcie oraz odnalezieniu swojego własnego stylu – własnej drogi.

 • Podpowiemy na co zwracać uwagę, żeby oferty jakie wysyłacie klientom nie zginęły w internetowej jungli.

 • W trakcie sesji, podpowiemy jak być dyskretnym, na co zwracać uwagę pracując z parą oraz jak wydobyć z niej więcej emocji.

 • Podzielimy Was na mniejsze grupki. Tak, żeby każdy z Was mógł czuć się swobodnie i spokojnie fotografować/filmować reportaż oraz sesje. Wykonamy z prawdziwie zakochanymi w sobie ludźmi dwie klimatyczne sesje intymne oraz reportaże z dwóch ślubów humanistycznych.

 • Spędzimy całe dnie obcując z fotografią i filmem. Będzie intensywnie, ale nie zabraknie czasu na odpoczynek i luźne rozmowy.

 • Porozmawiamy o wszystkim co Was nurtuje w fotografii oraz filmie ślubnym.

 • Wystawiamy fakturę oraz jeżeli będziecie potrzebowali, certyfikat odbytych warsztatów.

 • Po warsztatach zaprosimy Was do zamkniętej grupy wzajemnego wsparcia.

52771658702_ed162f0f4e_c (1).jpg

Miejsce jest zarezerwowane w momencie wpłacenia zadatku w kwocie 1200 zł i podpisania umowy. 

Jeżeli pracujecie w większym zespole to piszcie, dla większych ekip mamy niestandardową ofertę.

Liczba miejsc mocno ograniczona - wystawiamy fakturę.

Dziękujemy za przesłanie!

Może wolisz zapytać nas o wszystko osobiście? Dzwoń śmiało :)

Grzesiek, tel. 509 103 240 | Mariusz, tel. 735 555 533 | Kacper, tel. 666 610 575

 • Czarny Facebook Ikona
 • Czarny Instagram Ikona
 • Czarny Vimeo Ikona
 • Czarny YouTube Ikona
bottom of page