top of page

Szczegóły oferty One Day

Wybór filmowca do nagrania tego jedynego wyjątkowego dnia to trudne zadanie. Każda firma ma coś ciekawego do zaoferowania. Nie mam dla Was konkretnej rady, czym kierować się podczas wyboru filmowca, który będzie przy Was praktycznie cały dzień. W końcu każdy oczekuje czegoś innego. 

 

To fajne uczucie, kiedy na koniec dnia usłyszę od Pary Młodej, że mogli poczuć się przy mnie swobodnie, że dzięki temu dużo mniej się stresowali, a na weselu w ogóle nie czuli mojej obecności.  

 

Moje filmy charakteryzują się nowoczesną dynamiką montażu, wyszukanymi kadrami oraz filmową jakością obrazu. W filmie znajdą się również nieoczywiste kadry oraz spontaniczna zabawa i szczere emocje.

W reportażu znajdą się momenty zabawy na weselu, wszystkie ważne chwile związane z ceremonią ślubu oraz przygotowaniami. Oczywiście możecie liczyć na nagranie Waszego pierwszego tańca oraz innych przygotowanych przez Was elementów zabawy. Zawsze staram się również nagrać jak najwięcej ujęć z oryginalnym dźwiękiem, tak żeby całość była możliwie jak najbardziej niepowtarzalna.

C0084.00_51_24_22.Still004.jpg

W dniu ślubu

Możecie liczyć na moje doświadczenie. Podpowiem Wam co widzi kamera i co zrobić, żeby film oraz zdjęcia były ładniejsze. Czuję się jednak reportażystą i chciałbym, żeby Wasze reakcje były spontaniczne dlatego sam staram się być zawsze lekko z boku wydarzeń. 

Jeżeli jest taka możliwość to, często proponuję Parom nagranie tzw. “First Look”, czyli pierwsze spotkanie pary młodej w strojach ślubnych przed wyjściem do kościoła. Wasze reakcje są w tym momencie bezcenne, naturalne, towarzyszy im wiele emocji.

 

Fajnym i bardzo romantycznym pomysłem jest również przygotowanie przez Was listów do siebie i przeczytanie ich jeszcze przed ceremonią ślubu. Tutaj zawsze pojawiają się emocje i wyjątkowe kadry. 

Kolejna rzecz, którą możemy nagrać w dniu ślubu, to mini sesja gdzieś w okolicach sali weselnej. Jeżeli uda się Wam urwać na kilka chwil od weselnej zabawy oczywiście :)

joannaimichal-39.jpg

Sesja plenerowa

Uzupełnieniem całego filmu może być oddzielna sesja w plenerze innego dnia po ślubie. Uchwycone podczas dodatkowe sesji kadry, wykorzystane są przeze mnie w teledysku ślubnym oraz częściowo wstawione w filmie. 

Na sesji staram się, aby para była przy mnie zrelaksowana oraz czuła się swobodnie. Czasami puszczam muzykę, czasami po prostu rozmawiam. chciałbym, żeby było romantycznie i zarazem klimatycznie.

Wasze Historie

Od jakiegoś czasu teledyski ślubne nie są już tylko ujęciami wpasowanymi mniej lub bardziej w podkład muzyczny. Coraz częściej jest to główny powód, dla którego wybiera się konkretnego filmowca. Wychodzę z założenia, że teledysk, jest tak samo ważny jak cały film. Klip musi mieć odpowiedni nastrój i potrafić przekazać emocje jakie towarzyszą Parze Młodej w dniu ślubu. Przy tym wszystkim musi być niepowtarzalny, ale nie może być nudny. Bardzo podobają mi się zwariowane historie, ale lubię zachować przy tym akcent romantyczny. Staram się, aby każdy wysłany teledysk ślubny był niepowtarzalny, a mam na to tylko ok 4 minuty.

Kilka informacji

Wszystkie formalności załatwiamy drogą mailową dla Waszej wygody. Możemy się również spotkać i poznać 🙂

Płatność za realizację filmu odbywa się w dwóch ratach, przy czym pierwsza jest zadatkiem na poczet rezerwacji terminu. Zadatek to kwota między 1000 a 1500 zł i jest ona warunkiem zawarcia umowy. Druga rata to pozostała kwota wynikająca z umowy, której płatność należy dokonać najpóźniej w dniu ślubu.

 

DSC07306_edited.jpg

Ode mnie

Tak jak wspomniałem na początku, wybór filmowca nie jest łatwy. Mam nadzieję, że krótki opis tego, czego możecie spodziewać się po opracowanym przeze mnie filmie, chociaż odrobinę pomoże Wam w podjęciu tej decyzji.

Będzie mi miło jeżeli zechcecie zajrzeć na moje profile Facebook raz Instagram , gdzie zamieszczam dodatkowe materiały związane z filmami ;)

 

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Vimeo Ikona
  • Czarny YouTube Ikona
bottom of page