jeden wyjątkowy dzień

Kacperfilmuje

 

oferta

 

Jak realizuję swoje nagrania?

  filmy realizuję zawsze za pomocą dwóch aparatów z wymienną, jasną optyką firmy Sony. Ponadto posiadam sprzęt stabilizujący aparat (gimbal elektroniczny, steadicam, slider). Dzięki temu oddany film charakteryzuje się najwyższą jakością oraz kinową plastyką obrazu. Ujęcia z powietrza nagrywam za pomocą zaawansowanego drona DJI rejestrującego obraz w jakości 4K. Podczas nagrywania reportażu zapewniam również wysokiej klasy dodatkowe kamery GoPro, wyposażone w zaawansowaną stabilizację obrazu. 

Jesteś w dobrych rękach!

   Posiadam kilkuletnie doświadczenie w wideofilmowaniu wesel. Jako profesjonalista podpowiem Ci, na co zwrócić uwagę w trakcie tego ważnego wydarzenia, tak aby Twój film stał się pamiątką na całe życie.

     Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że koszty związane z zorganizowaniem pięknego ślubu są ogromne. Swoją ofertę podzieliłem, na pakiety w których każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj - to Ty decydujesz jaki będzie Twój niepowtarzalny film ślubny.

oferta dodatkowa

Podczas kilkugodzinnej sesji, już bez weselnego pośpiechu, staram się ująć emocje jakie towarzyszą Parze Młodej po ślubie. Dzięki nagraniom, końcowy teledysk staje się jedyny w swoim rodzaju.

Sesja plenerowa

Przygotowany wspólnie z Parą młodą, kilkuminutowy klip, na którym zawarte są w różniej formie (zabawnej lub bardziej wzruszającej) podziękowania dla rodziców.

Podziękowania dla rodziców

FAQ

kontakt

   Zdaję sobie sprawę z tego, że może przychodzić Ci do głowy wiele pytań związanych z filmowaniem Twojej uroczystości. Napisz do mnie, a ja chętnie pomogę rozwiać wszelkie wątpliwości.

 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now