o filmie

co otrzymujecie

W zależności od wybranego pakietu, otrzymujecie indywidualnie opracowany dokument filmowy, o długości od 20 do 80 min oraz 3-4 minutowy teledysk, będący skrótem z całej uroczystości (highlight). Gotowy film udostępniam w formie cyfrowej na pamiątkowych pendrive w drewnianym pudełku w terminie do 90 dni.

teledysk ślubny

to wyjątkowa pamiątka, która najłatwiej podzielić się z rodziną oraz przyjaciółmi. Skrócony film, w formie teledysku z dopasowaną muzyką, podkreśla to jak przebiegał ten cały szalony dzień.

emocje

Niewątpliwie cały okres przygotowań do ślubu oraz sam dzień wesela to jedno z ważniejszych przeżyć w życiu. Nie jest łatwo powstrzymać się od łez czy innych emocji. W końcu każdy chce aby ten dzień był wyjątkowy i właśnie w taki sposób staram się podejść do filmowania reportażu - chciałbym aby film był pełen emocji i niepowtarzalny.

dzień w plenerze

od kuchni

to dodatkowa, kilkugodzinna sesja, już bez weselnego pośpiechu. Tutaj staram się ująć emocje jakie towarzyszą Parze Młodej po ślubie, kiedy mogą zbliżyć się do siebie. Dzięki nagraniom, końcowy teledysk staje się jedyny w swoim rodzaju.

w dniu ślubu

możecie spodziewać się pogodnego i rozgadanego człowieka, który w każdy możliwy sposób będzie usiłował rozładować napięcie. Tworzone przeze mnie film nie są reżyserowane. Zawsze staram się stworzyć klimat pasujący do danej chwili, tak aby całość miała swój unikatowy urok i magię.

bądź spokojny

jesteście w dobrych rękach. Filmowanie oraz fotografia to moja pasja, która z czasem stała się moim jedynym zajęciem. Od siebie wymagam profesjonalizmu, dlatego nie musicie martwić zbędnymi rzeczami. Posiadam wszystkie niezbędne kwalifikacje do filmowania uroczystości w kościele, filmowania dronem w miejscach zabudowanych czy niezbędną wiedzę w zakresie bezpiecznego przechowywania oraz udostępniania materiału.

zaproś mnie do siebie

gdzie filmuję

nie mam z góry ustalonego obszaru pracy. Wszystko zależy od dostępności w danym dniu. Z chęcią poznam nowych ludzi w miejscach, w których jeszcze nie byłem.

czego wolę unikać

filmy przygotowane przeze mnie, w pierwszej kolejności muszą podobać się Wam. Chciałbym jednak, aby zrealizowany reportaż był moim opracowaniem, a nie wizją kogoś innego, niekoniecznie ufającemu moim umiejętnościom.

No i w końcu. Ile to kosztuje

każdą ofertę ustalam indywidualnie z racji różnej lokalizacji oraz wybranej oferty. Dlatego w pierwszej kolejności proszę Cię o napisanie do mnie krótkiej wiadomości lub telefon. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now