DSC05318.jpg
 

Filmowanie

W zależności od Waszych oczekiwań, przygotowane przeze mnie filmy mają długość od 20 do 80 min. Ponadto do każdego filmu przygotowany zostaje kilkuminutowy klip ślubny. Opracowany indywidualnie, gotowy film ślubny udostępniony zostaje w formie cyfrowej na pamiątkowych pendrive w drewnianym pudełku.

W reportażu znajdują się najważniejsze momenty ślubu czyli: przygotowania, przysięga, toasty, zabawa gości na weselu i wszystkie towarzyszące parze młodej emocje w tym dniu.

Wybór filmowca, który będzie Wam towarzyszył w dniu ślubu to trudny orzech do zgryzienia. Dlatego będzie mi niezmiernie miło, jeżeli zechcecie poświęcić chwilę, aby zapoznanie się z moją ofertą. Myślę, że wspólnie możemy zrobić coś wyjątkowego.

historie

 

klika słów o mnie

Cześć, bardzo mi miło, że dotarliście aż tutaj! 

 

Nazywam się Kacper. Prywatnie jestem ojcem trzyletniej Kasi oraz niełatwym mężem Karoli, która musi znosić ciągłe wyjazdy oraz siedzenie do późna przed komputerem :)  

Filmowaniem oraz fotografią zajmuję się już od paru ładnych lat - no może fotografią nieco krócej :) Na ślubach jestem tym gościem, który w dniu wesela jest blisko pary młodej, robiąc wszystko, żeby ten dzień był dla nich wyjątkowy, żeby cieszyli się sobą nawzajem i nie przejmowali błahymi sprawami. Przy okazji rejestruję ich szczęście i radość gości, którzy towarzyszą im w tym ważnym dniu.

Zawsze staram się, aby oddany film czy obrobione zdjęcia nie były kolejną nudną pamiątką wrzuconą do szuflady pod telewizorem. Zawsze z uśmiechem na twarzy, cieszę się gdy wykonam kolejne ujęcie, które będzie inne i w jakiś sposób unikatowe. Na fotografiach uwielbiam wyłapywać detale

 i niepowtarzalne sytuacje.

Będzie mi niezmiernie miło jeżeli zdecydujecie się abym to właśnie ja utrwalił ten ważny dzień.

Opinie

"

REWELACJA! Przepiękny film, który oczarował nas i wszystkich naszych bliskich, wzruszając do łez niejednego ;) i w tym wszystkim oczywiście wspaniały i sympatyczny Kacper, który był niezauważalny podczas nagrywania...do dziś zastanawiamy się jak on to zrobił, że wszystko idealnie uchwycił, a jego nie było ani słychać ani widać ☺ co bardzo istotne wprowadzał super atmosferę podczas nagrywania, przy czym czuliśmy się bardzo swobodnie i zupełnie naturalnie. Dzięki Kacprowi mamy wspaniałą pamiątkę z naszego wyjątkowego dnia, którą chce się oglądać bez końca ☺ Bardzo dziękujemy!! Bez wątpienia lepiej nie mogliśmy wybrać ☺

kontakt

DSC06336.jpg